SHOPPING

pasted-image-4 (1)
SAWGRASS MILLS MALL

SAWGRASS MILLS MALL: Üks maailma suurimaid outlet mall’e. Seal võib kuluda päevi. Väiksematel lastel pole seal kahjuks midagi eriti teha. Ja shoppingust väsinud jalgade  puhkamiseks seal istumiskohti napib. Selleks tuleb suunduda restorani. Parkimist võib nädalalõpul otsida suisa tund ja veel. On välja kujunenud kohalik komme, et kui parklas jäädakse ootama mõnda vahekäiku kuniks keegi seal vahekäigus parkinu sätib lahkuma, siis on kombeks panna seistes sisse suunatuli, mis annab märku, et sa tahad tema kohale parkida. Ehk siis, nagu “broneerid” endale selle koha. Mõlema suunatule kasutamine korraga (ohutuled sees) on ebaviisakas ning tekitab segadust kui nii paremalt kui vasemalt on keegi parklast lahkumas. Samuti on seal parklas eesõigus kohale sellel autol, mis “jälitas” ostlejat poest tema autoni, vaatamata asjaolule, et selles reas kuhu see ostja suundub, on juba keegi – suunatuli vilkumas – ees ootamas.

Teised kaubamajad nagu Aventura ja The Galleria on sisuliselt sama kaubavalikuga mis Sawgrass, aga kallimad ja oluliselt väiksemad.

pasted-image-5
AVENTURA MALL
pasted-image
GALLERIA MALL

Marshalls ja TJ Maxx on riidepoed, mis müüvad nn. eelmise hooaja kaupa, kuid väga kvaliteetseid kaubamärke ja väga odavalt.

pasted-image-6

pasted-image-7

Nordstrom Rack on lisaks riietele ka väga suure ja hea kingavalikuga pood. Burlington Coat Factory on aga samas peaaegu ainus poekett Floridas, kus ka nn. kevad-sügis jakke ja jopesid on saada. Joped, mis Eestis maksavad ca 100 EUR, saab siit kätte 30 USD eest. Poodides tasub otsida (reeglina punaseid) silte: CLEARANCE. See tähendab nn. Lõpumüüki. Ja nendelt riiulitelt, stangedelt leiab parima hinnaga asju. Silt: SALE (ehk lihtsalt allahindlus) on siin poodides üleval peaaegu kogu aeg. UnknownUnknown-1

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s