KINNISVARA

images

Kinnisvara on Miamis ja selle lähiümbruses suhteliselt kallis võrreldes teiste sisemaa suurlinnadega. Näiteks $100,000 eest võib leida 2-toalise ainult kusagil slummis. Parim veebileht müügisoleva kinnisvara kohta on http://www.realtor.com.

Screen Shot 2016-04-06 at 9.30.04 AM

Kinnisvara omamine Floridas on seotud ka oluliste kuludega. Üheks selliseks kuluks on nn. ühistu. Ühistut kutsutakse siin HOA-ks (Homeowners Association). Ühistu kuumakse on ca $200-$800 kuus. Ühistu on peaaegu kõikidel kortermajadel. Tihti on ühistu moodustatud ka eramajade rajoonis – valvuri ja väravaga, või siis mitte. Kui on huvi osta endale Floridas talvekorter/-maja, siis tuleks müügikuulutustes otsida varasid, mille juures on märge – “NO HOA”. Sellisel juhul ühistut pole, ning puuduvad ka igasugused piirangud oma kinnisvara välja üürida, kui ise ei kasuta.  Samas on turvalisus väiksem.

Lisaks sellele on Floridas maamaks päris kopsakas. Tavalise eramaja maamaks – olenevalt maja asukohast, suurusest ja väärtusest – võib jääda $3,000 – $10,000 vahele aastas. Ookeanivaatega villade maamaks võib vabalt ulatuda $100,000 aastas.

Välismaalased saavad Floridas osta kinnisvara piiranguteta. Kui aga välismaalane tahab Floridas kinnisvara müüa, siis olenevalt vara müügihinnast, tuleb maksuametile (IRS) maksta 10-15% müügist saadud rahast. Palju selle vara omandamiseks ja remondiks raha kulus, ei oma tähtsust.

Täpsem info tel: +1 (305) 766-5068 või saada kiri: willkurik@gmail.com. Kogu suhtlus käib eesti keeles. Aitame leida täpselt Sulle ja Su perele sobivaima lahenduse kas puhkusekorteri või investeeringu näol, või selle kombinatsioonis.

Kui on plaan oma puhkusekorter välja üürida AirBnB vms. kaudu, siis sellise lahenduse puhul tasub kindlasti spetsialistiga nõu pidada, sest nii linnad kui maakonnad kui konkreetsed kortermajad võivad omada erinevaid tingimusi, mis õigesti ja korralikult planeerides võib tagada korraliku kasumi, isegi laenuga ostes, kuid hooletu lähenemine tehingule võib tuua kaasa lihtsalt väga kalli puhkuse korteri.

Ühesõnaga, kellel huvi, võtke julgelt ühendust: willkurik@gmail.com või telefonil: + 1 (305) 766-5068. Aastatepikkune edukas Florida kinnisvara kogemus koos eestikeelse suhtlusega on Sind ootamas.

NB! Kinnisvara ostmise või üürimise maaklerteenus ja konsultatsioonid on TÄIESTI TASUTA. Maakleri tasu maksab müüja või üürileandja.