ÖÖELU JA ROOL

pasted-image-18

Autot on lubatud juhtida kui alkoholi sisaldus veres on kuni 0.8 promilli. See kehtib juhtidele, kes on vähemalt 21 aastat vanad. Joobes juhtimiseks (DUI) loetakse ka olukorda, millal promill on alla maksimaalse limiidi, kuid seisund (testitakse joonelkõnniga, jne) ei võimalda politseiniku arvates autot juhtida. Auto juhtimine joobeseisundis tagab automaatse aresti, sh. igasugune politseiga vaidlemine (!). Avatud alkoholi pudel auto salongis on põhimõtteliselt keelatud (v.a. limusiin ja nn. “party bus”). Tänaval lahtise alkoholiga jalutada ei tohi. See kehtib ka pargipingil, rannaliival, jne avalikes kohtades “lõõgastumise” kohta.

Kõik suuremad toidupoed nagu Publix ja Winn Dixi müüvad õlut ja veini. Kangemat kraami saab eraldiseisvatest poodidest, mille nimes sisaldub sõna “Liquor”. Pass või juhiload tuleks kaasa võtta, sest vanust kontrollitakse kassas hoolega. Napsu saab osta alates 21. eluaastast.

 

Marihuana omamine on Floridas kriminaalkorras keelatud, kuid politseile on teatud linnades ja maakondades antud otsustusõigus kodaniku arreteerimise asemel määrata pasted-image-22talle (tsiviil) trahv $100-150 (kehtib Miami-Dade, Broward ja Palm Beach maakondades). Trahv on olemuselt võrdne liiklustrahviga. Eelduseks on, et marihuana kogus on alla 20 grammi. Kui kinnipidamisel politseinik leiab, et kinnipidamise asjaolud on raskemad ja/või kogus on suurem kui 20 grammi, järgneb arest ja kriminaalmenetlus.

Uber. Uber. Uber. Parim vahend liiklemiseks kui plaanis “õhtul välja minna”. Üks väheseid teenuseid Floridas, kus tippima ei pea, ning on oluliselt odavam, puhtam ja mugavam kui takso.

pasted-image-23

Kui pidutsemisega on liiale mindud, siis parim ravim hommikul on 5hr Energy. Pisikesed pudelikesed; leitavad toidupoodide ja tanklate kassade juurest.

 

 

ÖÖELU elatakse ikka ööklubides. Uksed avatakse reeglina kell 11 õhtul. Parimad neist asuvad loomulikult Miami Beach’il. Head ja suured klubid on STORY

Story1
STORY NIGHTCLUB
Story2
STORY NIGHTCLUB

…ja LIV.

LIV2.jpg
LIV NIGHTCLUB
LIV1.jpg
LIV NIGHTCLUB

Klubisse üldse sisse pääsemine on selline “privileegi” moodi huvitav asi siin. Selleks on mitu võimalust:

A) Ostad pileti ette veebist. Olenevalt õhtust maksab see $30-120+. Ja ootad sabas sissesaamist tunni või rohkemgi. Ja kui oled liiga purjus või valesti riides või su nägu bouncer’ile ei meeldi, siis sisse ei saa. Kaevata pole kellelegi. Klubil on õigus valida klienti. Kõik ilusti peenelt piletil kirjas.

B) Klubi sissepääsu piirava turvalindi taga tuiavad ringi bouncer’id, kelle tähelepanu köites võid saada kohe sisse makstes nende öeldud summa (võib olla sadades $$$ per nägu)  sularahas peo peale. Kui aga oled kaunis naisolevus, võid saada kohe sisse ka midagi maksmata. Kuid sinuga kaasasolev meesolevus võidakse jätta turvalindi taha, kui maksta ei taha. Kaevata pole kellelegi. Oma viga, et mees oled.

C)  Klubi sissepääsu piirava turvalindi taga tuiavad ringi bouncer’id, kelle tähelepanu köites võid saada kohe sisse kui oled nõus ostma bottle service’it. See tähendab seda, et saad oma seltskonnale isikliku laua/koha/booth’i ja mitu liitrit viina, rummi, mahla, etc. Maksab see lõbu alates $1500+. Bottle service’it saab ka ette osta.

D) Tunned kedagi, kes tunneb kedagi, kes saab su panna nn klubi selle õhtu list’i. Siis saad järjekorras seismata ja tasuta sisse.

Ja autoga ei maksa Miami Beach’i klubidesse ronima hakata kui just ei ole isu valet’ (loe valet’ kohta postist HEA TEADA) parkimist kasutada, sest Miami Beach’il on parkimisega nagunii kitsas ja klubile lähedale parkimist leida on suhteliselt lootusetu.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s