LOODUSHUVILISTELE

pasted-image-9
LION COUNTRY SAFARI

Lion Country Safari: on nagu nimigi ütleb – safari park. Autoga saab loomaaias loomade vahel ringi sõita. Selle juures olev park, kus saab aga jala ringi liikuda, on väiksematele lastele väga sobiv koht aja veetmiseks. Seal kulub ilusti pool päeva ära.

Screen Shot 2016-05-15 at 10.57.23 PM.png
JOHN PENNEKAMP PARK

Pennekamp Park: snorgeldamise, kayaki huvilistele. Tore lõbustus on klaaspõhjaga paadisõit ookeanil. Tasub ette helistada ja paadi peale kohad kinni panna. Paadisõidud võivad ka ilma tõttu ära jääda.

pasted-image-11
MIAMI SEAQUARIUM

Miami Seaquarium: Kalade “loomaaed” Miamis. Ei ole suur park, aga ajab asja ära. Tasub minna siis kui Orlando Seaworld’i  ei lähe.

pasted-image-12
EVERGLADES HOLIDAY PARK

 

Everglades: Alligaatorite vaatamine soos. Siin saab pigem sõita airboatiga kui alligaatoreid näha. See on aga suhteliselt juhuse asi, kas satub alligaatoreid nägema või ei. Väga mürarikas ettevõtmine. Selle teenuse pakkujaid on väga palju. Kõnealune on üks paljudest OK kohtadest.

Screen Shot 2017-05-17 at 5.08.04 PM
JUNGLE ISLAND

Jungle Island: Mini-loomaaed sisuliselt Miami downtownis. Siin on väga vahva käia just väiksemate lastega. Jala jõuab kõik mõnusalt läbi kõndida ilma et keegi väsimusest eriti jonnima hakkab. Pilet on kallimapoolne, aga lastele meeldib kindlasti.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s